Kontakt oss

Besøksadresse:
Kirkegata 15, 0153 Oslo
Mandag - torsdag kl. 08:00 - 16:00
Fredag kl. 08:00 - 15:00

Tlf: +47 22 40 57 00
Fax: +47 22 40 57 10
E-post: post@skb.no

Postadresse:
Postboks 399, Sentrum
0103 Oslo

Åpningstid fra den 10.12.2021
Åpningstid kontor: 10:00-14:00
Sentralbord (telefon) er tilgjengelig som vanlig fra 8:00-16:00 (til 15:00 på fredager).

Vakttelefon: 22 88 14 83
Vakttelefonen er operativ
fra 16:00-8:00 på hverdager,
i helgene og ved helligdager.

Nummeret er for nødssituasjoner:
som lekkasjer, brann, innbrudd,
knuste vinduer osv.

Administrasjon og økonomi

Administrasjon, husleieinnbetalinger, inkasso, avregning felleskostnader og fyringskostnader, regnskap, forretningsførsel sameier, lønn, utbetalinger, drift og vedlikehold IT.

Dag Sten

Administrerende direktør
dag@skb.no
+47 22 40 57 00

Vivi Rikheim

Controller
vivi@skb.no
+ 47 951 03 269

Hanne Holth

Økonomi, personal og IKT ansvarlig
hanne@skb.no
+47 952 20 232

Christina Dahl

Regnskaps- og administrasjonsmedarbeider
christina@skb.no
+47 934 49 296

Eiendomsutvikling

Nyinvesteringer og utvikling av eiendom.

Jo Haaken Rønning

Eiendomsutvikler
jo@skb.no
+47 988 13 688

Drift og vedlikehold

Vedlikehold, teknisk drift, reklamasjoner, vaktmestertjeneste, renhold, drift og vedlikehold sameier. Vedlikehold og rehabiliteringsprosjekter.

Richard Olsen

Prosjektsjef - bygge- og vedlikeholdsprosjekter
richard@skb.no
+47 990 98 436

Ida Olsen

Driftskoordinator
ida@skb.no
+47 482 68 586

Irineu da Cruz Evora

Driftsansvarlig Oslo
irineu@skb.no
+47 916 63 048

Belito Emanuel Da Silva Carvalho

Driftsansvarlig Oslo
belito@skb.no
+47 403 97 737

Lennart Asbjørnsen

Driftsansvarlig Oslo
lennart@skb.no
+47 971 70 105

Arve Karlsen

Driftsansvarlig portefølje Bergen
arve@skb.no

Forvaltningsavdelingen

Utleie av bolig, utleie av næringslokaler, søknader om bolig, forespørsler om næringslokaler, visninger, leiekontrakter, kontraktsfornyelser, overtagelser.

Lars Jørgen Ruud

Forvaltningsjef
lars@skb.no
+47 930 55 915

Petter Stranden Fagerli

Eiendomssjef næring
petter@skb.no
+47 470 70 040

Sigrund Wist

Eiendomsforvalter Bergen
sigrund@skb.no
+47 915 58 521

Margunn Aartun

Eiendomsforvalter Oslo
margunn@skb.no
+47 940 00 103

Sebastian Gonerski

Eiendomsforvalter Oslo
sebastian@skb.no
+47 966 26 337

Trine Normann Olsen

Eiendomsforvalter Oslo
trine@skb.no
+47 990 50 504

Elisabeth Kongevold

Eiendomsforvalter Oslo
elisabeth@skb.no
+47 951 60 770

Tor Stensrud

Eiendomsforvalter/Driftsansvarlig Sarpsborg
tor@skb.no
+47 911 66 748

Gurly Skogen

Markedskoordinator
gurly@skb.no
+47 901 73 546